Peelingi kwasowe Mediderma

Ideą marki jest zapewnienie rozwiązania dla wszystkich problemów skóry, poprzez innowacyjne technologie i bliski kontakt z pacjentem. Mediderma specjalizuje się w produkcji środków leczniczych oraz dermokosmetyków dla użytku wyłącznie gabinetowego. Firma posiada własny oddział rozwojowo badawczy, jest pionierem w zastosowaniu nanotechnologii, która pozwala dostarczać substancje czynne do najgłębszych warstw skóry. Marka posiada bogatą gamę peelingów chemicznych, które możemy dopasować do każdego problemu skórny, nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Zabieg Różany

Nawilżenie, rozjaśnienie, dotlenienie, redukcja podrażnień oraz zniwelowanie szorstkości skóry.

Zabieg Pomarańczowy

Odświeża wygląd skóry, redukuje błyszczenie, wygładza zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia i dodaje świetlistości

Mandelac M

Kwas migdałowy, idealny dla skory wrażliwej, nie powodujący podrażnienia.

Mandelac T

Zabieg z użyciem kwasu migdałowego, redukujący zmarszczki i cienie okolicy oka.

Lactipeel L

Kwas mlekowy to substancja o właściwościach rozjaśniających i antyoksydacyjnych.

Azelac Peel

Kwas azelainowy wykazuje właściwości seboregulujące, redukuje namnażanie bakterii i kwasów tłuszczowych odpowiedzialnych za powstawanie trądziku.

Salipeel Lic

Kwas salicylowy znany jest głównie z właściwości keratolitycznych, komedolitycznych i przeciwzapalnych, doskonale sprawdza się w pielęgnacji skóry trądzikowej.

Pyruvic Peel

Kwas pirogronowy działa seboregulująco i przeciwdrobnoustrojowo, dzięki czemu znajduje zastosowanie w pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej.

Retises CT YELLOW PEEL

Doskonały zabieg złuszczający o właściwościach anty-aging. Zmniejsza głębokość zmarszczek, poprawia elastyczność skóry oraz rozjaśnia przebarwienia.

Ferulac Peel Plus

Zabieg niewylizujący efekty szkodliwego działania promieniowaniem UVA i UVB. Rozjaśnia przebarwienia, minimalizuje uszkodzenia DNA komórek, działa stymulująco na apoptozę komórek nowotworowych.

Ferulac Valencia Peel

Zabieg przebudowujący.

Mikronakłuwanie Mediderma

Głęboko przebudowujący zabieg, stymulujący tworzenie nowego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

available payments