Peelingi kwasowe Mediderma

Ideą marki jest zapewnienie rozwiązania dla wszystkich problemów skóry, poprzez innowacyjne technologie i bliski kontakt z pacjentem. Mediderma specjalizuje się w produkcji środków leczniczych oraz dermokosmetyków dla użytku wyłącznie gabinetowego. Firma posiada własny oddział rozwojowo badawczy, jest pionierem w zastosowaniu nanotechnologii, która pozwala dostarczać substancje czynne do najgłębszych warstw skóry. Marka posiada bogatą gamę peelingów chemicznych, które możemy dopasować do każdego problemu skórny, nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Mandelac M

Kwas migdałowy, idealny dla skory wrażliwej, nie powodujący podrażnienia.

Mandelac T

Zabieg z użyciem kwasu migdałowego, redukujący zmarszczki i cienie okolicy oka.

Lactipeel L

Kwas mlekowy to substancja o właściwościach rozjaśniających i antyoksydacyjnych.

Azelac Peel

Kwas azelainowy wykazuje właściwości seboregulujące, redukuje namnażanie bakterii i kwasów tłuszczowych odpowiedzialnych za powstawanie trądziku.

Salipeel Lic

Kwas salicylowy znany jest głównie z właściwości keratolitycznych, komedolitycznych i przeciwzapalnych, doskonale sprawdza się w pielęgnacji skóry trądzikowej.

Pyruvic Peel

Kwas pirogronowy działa seboregulująco i przeciwdrobnoustrojowo, dzięki czemu znajduje zastosowanie w pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej.

Retises CT YELLOW PEEL

Doskonały zabieg złuszczający o właściwościach anty-aging. Zmniejsza głębokość zmarszczek, poprawia elastyczność skóry oraz rozjaśnia przebarwienia.

Ferulac Peel Plus

Zabieg niewylizujący efekty szkodliwego działania promieniowaniem UVA i UVB. Rozjaśnia przebarwienia, minimalizuje uszkodzenia DNA komórek, działa stymulująco na apoptozę komórek nowotworowych.

available payments