Ginekologia estetyczna

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej obejmują szeroki zakres procedur mających na celu poprawę wyglądu oraz codziennego funkcjonowania kobiecych zewnętrznych narządów płciowych. Zabiegi te szczególnie polecane są pacjentkom, które skarżą się na problemy związane ze współżyciem (w tym brak satysfakcji z życia seksualnego), nieprawidłową budową okolic intymnych, następstwa menopauzy czy borykają się z konsekwencjami powikłań okołoporodowych. Dzięki ginekologii estetycznej możliwe jest zniwelowanie skutków niekorzystnych zmian, zachodzących w obrębie narządów płciowych kobiety.

Kiedy pomocna okazuje się ginekologia estetyczna?

Ginekologia estetyczna pomaga m.in. w problemach związanych z nietrzymaniem moczu, suchością pochwy lub przerostem warg sromowych. Dziedzina ta przychodzi również z pomocą pacjentkom borykającym się z dolegliwościami bólowymi w trakcie współżycia. Warto skorzystać z jej możliwości również w przypadku blizn czy zrostów powstałych na skutek pęknięcia lub nacięcia krocza podczas porodu. Niekiedy na takie zabiegi decydują się również kobiety, które chcą poprawić wygląd okolic intymnych. Ginekologia estetyczna obejmuje bowiem m.in. plastykę napletka łechtaczki lub warg sromowych.

Konsultacja ginekologii estetycznej

Pierwszy etap diagnostyki oraz leczenia dolegliwości intymno-estetycznych żeńskich narządów płciowych

Powiększanie punktu G

Nowoczesna, niechirurgiczna metoda uwydatnienia i ujędrnienia punktu G

Alma Pixel CO2 Femilift

Technologia znajdująca szerokie zastosowanie w leczeniu wielu problemów intymnych.

Wypełnianie warg sromowych i okolic krocza kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy to związek organiczny, wchodzący w skład wszystkich organizmów żywych.

Rewitalizacja warg sromowych i przedsionka pochwy kwasem hialuronowym

Zabieg zalecany jest kobietom borykającym się z problemem niedostatecznego nawilżenia sromu.

Plastyka warg sromowych mniejszych (labiominoroplastyka)

Labiominoroplastyka to zabieg chirurgiczny polegający na poprawie kształtu zbyt dużych, niesymetrycznych lub zniekształconych warg sromowych mniejszych.

Plastyka warg sromowych większych (labiomajoroplastyka)

Labiomajoroplastyka to zabieg chirurgiczny polegający na plastyce zniekształconych, niesymetrycznych, przerośniętych lub zanikających warg sromowych większych.

Hymenoplastyka – odtworzenie błony dziewiczej

Hymenoplastyka to rekonstrukcja błony dziewiczej, po utraceniu jej ciągłości.

Hymenotomia – operacyjne usunięcie błony dziewiczej

Hymenotomia jest zabiegiem polegającym na przerwaniu ciągłości błony dziewiczej.

Hoodoplastyka – plastyka napletka łechtaczki

Hoodoplastyka to zabieg polegający na nacięciu i usunięciu fragmentu napletka łechtaczki, dzięki czemu zostaje ona uwidoczniona i łatwiej dostępna.

Chirurgiczna korekcja blizny po nacięciu krocza

Korekcja blizny po nacięciu/pęknięciu krocza to zabieg polegający na wycięciu starej blizny i zastąpieniu jej nową, precyzyjnie zszytą, z zachowaniem należytej staranności i odtworzeniem prawidłowych proporcji anatomicznych.

Laserowa korekcja blizny po nacięciu krocza

Laserowa korekcja blizny po nacięciu/pęknięciu krocza to mało inwazyjna procedura z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2.

Nici Vaginal Narrower

Zabieg polega podskórnym umieszczeniu jednej lub dwóch samokotwiczących nici Vaginal Narrower poprzez minimalne nacięcia w obrębie skóry krocza.

available payments